Biz Kimiz?

2002 yılında kurulan Furkan Koltuk  yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile üretimini yenileyen, gelişen ve değişen moda anlayışına paralel bir şekilde tasarımlar oluşturan köklü bir firmadır. Sade ekonomik ve kullanım kolaylığı sunan tasarımları bünyesinde bulunduran markamızda yaşam alanlarına yönelik her türlü mobilya seçenekleri bulunuyor. Kanepe ve oturma gruplarında yenilikleri takip eden profesyonel alt yapıya sahip kurumsal bir şirket olma yolunda ilerliyoruz.

Önceliğimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu anlamda ürünümüz son kullanıcıya ulaşana kadar tüm aşamalarda kaliteli bir hizmet anlayışını yürütüyoruz. Müşterilerimize kullanırken keyif alacakları ve kullanım fonksiyonları ile hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sunmayı tercih ediyoruz. Kaliteli bir hizmet sunabilmek için esas olan dinamik bir kadro ile çalışabilmektir. Bizler Furkan Koltuk ailesi olarak müşterilerimize kaliteden ve hizmetten ödün vermeden daha çağdaş, daha yaşanabilir mekanlar oluşturmak için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Geride bıraktığımız 15 yıl süresince müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda salon takımları, oturma grupları, çekyat, aç yat ve her türlü koltuk imalatı faliyetlerimize devam etmekteyiz. Firmamız ürettiği tüm ürünlerde 2 yıl garanti sunar. Şık tasarımlarımızı daha yakından incelemeniz için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Furkan Koltuk Tanıtım Videosu